Personalo atranka


Mūsų vykdomos atrankos yra prisitaikančios prie kiekvieno klientų individualių poreikių.

Jei ketinate patikėti visą reikiamo darbuotojo paiešką profesionalams, Jums tinkamiausia bus pilnoji personalo atranka, kuri apima visą personalo paieškos ir atrankos procesą: bendradarbiaudami su klientu parengsime ieškomo darbuotojo aprašymą, parinksime tinkamiausius tai pozicijai informacijos sklaidos kanalus, keliais etapais įvertinsime kandidatų dalykinę bei socialinę kompetencijas, asmenines savybes ir kt. ir atrinksime tinkamiausius konkrečiai pozicijai kandidatus.

Turintiems savo kandidatų įvertinimo įrankius ir sistemą klientams pasiūlysime dalinę personalo atranką, t.y. mes bendradarbiaudami su klientu parengsime ieškomo darbuotojo aprašymą, parinksime tinkamiausius tai pozicijai informacijos sklaidos kanalus ir, atlikę minimalų interviu, tinkamiausius kandidatus pateiksime klientui tolimesniam įvertinimui.

Jei jau turite išorinius arba vidinius kandidatus konkrečiai pozicijai, tačiau dvejojate kuris iš jų geriausiai atitinka organizacijos lūkesčius, mes Jums pasiūlysime kompetencijų vertinimą.

Klientams, kuriems netinka nė vienas šių standartinių paslaugų paketų, galime pasiūlyti individualų sprendimą, geriausiai atitinkantį konkrečios situacijos diktuojamus poreikius.

Personalo atranką lengvai ir patogiai galite užsakyti čia